MÖBLER / Bord / Slagbord 13062489
nr 1306 2489
Slagbord
1800-tal. Bredd: 37 + 2x66, djup: 100 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:52:29
600 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr